Маємо "план Б" на випадок складнощів з фіндопомогою від партнерів, - НБУ

Маємо

Україна має запасний план дій на випадок виникнення проблем із отриманням міжнародної допомоги. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів член ради Нацбанку Василь Фурман.

Водночас він висловив сподівання на те, що такої ситуації не станеться.

"В України є "план Б", ми це чули і з заяв міністра фінансів. Деталі не буду говорити. Він є, але я оптиміст, я багато аналізую американської преси, як там йдуть дебати - в позитивному настрої. Якщо ми говоримо про США, то впевнений, що ми зможемо отримати значну американську фінансову допомогу", - зазначив Фурман. 

Як відомо, президент США Джо Байден раніше публічно заявив, що відмова від підтримки України з боку США є "абсолютним безумством" і таке рішення не відповідає інтересам Сполучених Штатів. Його радник з нацбезпеки Джон Кірбі наголосив, що Вашингтон має надалі підтримувати український народ та армію, інакше росія опиниться на кордонах НАТО.

Нагадаємо, днями західні ЗМІ дізнались, що Білий дім може піти на поступки республіканцям, щоб ті розблокували допомогу Україні. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, голова європейської дипломатії Жозеп Боррель повідомив, що на прийдешньому засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС буде розглядатися питання щодо посилення воєнного потенціалу України.

Головне