Кулеба зустрівся з Блінкеном та обговорив пришвидшення передачі Patriot Україні

Кулеба зустрівся з Блінкеном та обговорив пришвидшення передачі Patriot Україні

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба обговорив з державним секретарем Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном пришвидшення передачі Україні зенітно-ракетних комплексів Patriot.

Очільник українського зовнішньополітичного відомства зазначив, що Україна вдячна США за всю допомогу, надану з початку повномасштабного вторгнення рф.

"Був радий зустрітися з державним секретарем США Ентоні Блінкеном у Брюсселі, щоб висловити вдячність Сполученим Штатам за всю допомогу, яку вони надали Україні з початку повномасштабної агресії росії.

Я поінформував міністра Блінкена про посилення повітряного терору росії проти українських міст і населених пунктів, зокрема використанням балістичних ракет, і закликав наших американських партнерів знайти способи якомога швидше забезпечити додаткові системи протиповітряної оборони Patriot. Вдячний секретарю за те, що він негайно вжив заходів, щоб відповісти на цей заклик", - заявив Дмитро Кулеба.

Водночас голова МЗС України додав, що обговорив з американським колегою кроки на найближчий час, які дозволять розблокувати подальшу допомогу США Україні.

Як повідомляли "Ми-Україна", Німеччина терміново розпочне пошук систем Patriot по всьому світу для України, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Головне