Кличко заборонив проведення будь-яких масових заходів до Дня Незалежності

Кличко заборонив проведення будь-яких масових заходів до Дня Незалежності

Міський голова Києва Віталій Кличко заборонив проведення будь-яких масових заходів до Дня Незалежності, яке святкується 24 серпня.

Про це мер повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Оскільки, з міркувань безпеки, місто не планує масових заходів до Дня Незалежності України, видав окреме доручення заступникам голови КМДА, головам столичних райдержадміністрацій не допускати погодження проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру на території столиці 23 та 24 серпня", - заявив мер столиці.

За словами Кличка, він звернувся до керівників Головних управлінь Національної поліції та ДСНС в місті Києві, аби вони вжили додаткових заходів щодо охорони громадського порядку та безпеки. ЦЕ стосується учасників відзначення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України, запланованих на державному рівні.

Нагадаємо, “Укрпошта” оголосила про випуск марки “Україна – Мати” до Дня Незалежності. Відомо, що марку створила українська художниця Зінаїда Кубар у співпраці з командою “Укрпошти”.  За словами генерального директора акціонерного товариства “Укрпошта” Ігоря Смілянського, “Україна-мати” в своєму новому образі – це про переосмислення минулого. Це також про нову епоху для кожного українця та українки.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Сили оборони України не можуть готуватися до можливих актів терору з боку росіян у День незалежності більше, ніж є можливість. Про це заявив речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат. За його словами, дрони – це та зброя рф, з якою доведеться боротися постійно. Тому кількість передових мобільних вогневих груп по всіх Україні буде впливати на результат.

Головне