Канада ввела додаткову заборону щодо російських алмазів: про які обмеження йдеться

Канада ввела додаткову заборону щодо російських алмазів: про які обмеження йдеться

Канада розширила обмеження проти росії. Зокрема 1 березня було введено додаткову заборону на імпорт алмазів з росії. Про це оголосила міністерка закордонних справ країни Мелані Жолі. 

Вона повідомила, що додаткові обмеження щодо російських алмазів Канада запровадила разом з партнерами по G7.

"Це відповідає зобов'язанням, узятим у лютому, травні та грудні 2023 року лідерами G7, зі скорочення доходів путінського режиму від експорту непромислових алмазів із росії", - наголосила Жолі.

Як пояснили у канадському зовнішньополітичному відомстві, йдеться про заборону на ввезення через треті країни алмазів і ювелірної продукції з рф масою від одного карата. Це обмеження є доповненням до заборони, яку ввели щодо алмазів з рф у грудні минулого року. 

Дане рішення у Канаді пояснили необхідністю додаткових гарантій того, що доходи від алмазів, які купує канадська сторона, не йдуть на фінансування війни росії  в Україні.

Як повідомляли "Ми-Україна", Нова Зеландія оголосила про новий пакет санкцій, спрямованих на економічний сектор, проти росії та Білорусії. Обмеження стосуються 61 особи та компанії, які продовжують порушувати санкції.

Головне