Кабмін призначив Івана Вигівського тимчасовим головою Нацполіції

Кабмін призначив Івана Вигівського тимчасовим головою Нацполіції

Начальник Головного управління Національної поліції України у місті Києві Іван Вигівський призначений тимчасовим головою Нацполіції. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції.

Рішення про призначення Вигівського ТВО начальника Нацполіції ухвалив Кабінет Міністрів на засіданні у п'ятницю, 20 січня.

"Відсьогодні начальник Головного управління Національної поліції України у місті Києві Іван Вигівський тимчасово виконуватиме обов’язки Голови Національної поліції України", - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що Іван Вигівський замінить на посаді Ігоря Клименка, який обійняв посаду заступника міністра внутрішніх справ – Голови Національної поліції України і одночасно розпочав виконувати обов’язки міністра внутрішніх справ України.

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”, 11 січня російського генерала Сергія Суровікіна, якого у жовтні минулого року призначили командувачем Об’єднаного угруповання військ в Україні, звільнили з посади. Його замінив Валерій Герасимов, начальник генерального штабу рф.

Головне