Кабмін призначив нового голову Держспецзв'язку: хто ним став

Кабмін призначив нового голову Держспецзв'язку: хто ним став

Кабінет міністрів України призначив нового очільника Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За його даними, новий керівником Держспецзвʼязку став Юрій Мироненко.

"Кабінетом Міністрів України призначено Мироненка Юрія Миколайовича головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України", - повідомив Мельничук.

Також він додав, що крім призначення Мироненка уряд вирішив ще низку кадрових питань. Зокрема призначив Семиргу Олександра Ігоровича першим заступником Голови Державної митної служби України, а Половенка Віталія Миколайовича - заступником міністра оборони України.

Крім того Кабміном було погоджено призначення: 

  • Чубенка Антона Григоровича на посаду заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації;
  • Когута Володимира Миколайовича на посаду заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Ващенка Івана Олександровича на посаду заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Довідка. Юрій Мироненко є військовим, командиром ударної роти БпЛА. У складі 112 бригади територіальної оборони Києва став на захист України під час повномасштабного вторгнення рф. Згодом був призначений заступником начальника штабу 129 батальйона 112 бригади ТрО, а згодом очолив Відділ з роботи з добровольчими формуваннями територіальних громад 112 бригади. 

До війни Мироненко працював у банківській сфері. У 2008-2010 роках був фінансовим директором концерну "Стирол", а у 2010-2015 року - гендиректором ТОВ "Даймонд Сфір Груп".

Юрія Мироненка було відзначено нагрудним знаком "Срібний хрест".

Як повідомляли "Ми-Україна", ВАКС арештував $1,5 мільйона криптоактивів колишнього очільника Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. 

Головне