ГУР провело кібероперацію проти "Росавіації"

ГУР провело кібероперацію проти

Військова розвідка України успішно провела кібероперацію проти "Росавіації", отримавши значний обсяг конфіденційних службових документів від структурного підрозділу Міністерства транспорту рф.

Про це повідомляє ГУР МО.

Отримані дані включають щоденні звіти "Росавіації" за понад півторарічний період у масштабах всієї росії. Проведений аналіз свідчить про те, що галузь цивільної авіації в рф знаходиться на межі кризи.

За даними ГУР, ще у вересні 2022 року Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) визначила росію червоним кольором, що вказує на високий ризик для безпеки польотів.

У січні 2023 року в цивільній авіації росії сталося 185 авіапригод, а проблеми з двигунами, шасі та програмним забезпеченням лишаються актуальними. Рівень небезпеки цивільних польотів зросла втричі, а 35% літаків використовуються як джерело запчастин. За перші 9 місяців 2023 року виявлено 150 випадків технічних несправностей літаків в росії, що призводить до відправлення їх на "кустарний сервіс" в Іран.

Аналіз інцидентів підтверджує, що відмови, зокрема двигунів, шасі та механізації крил, мають системний характер, свідчачи про серйозну турбулентність і високий ризик для російської цивільної авіації. ГУР підкреслило, що санкції ЄС суттєво погіршили стан російської авіації, а влада рф намагається затаїти ці проблеми, піддавши своє населення смертельній небезпеці.

"Тенденція свідчить - сфера цивільної авіації на росії перебуває в зоні серйозної турбулентності з високим ризиком зірватися у круте піке", - йдеться у дописі.

photo_2023-11-23_10-04-15.jpg (130 KB)

photo_2023-11-23_10-04-17.jpg (157 KB)

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, ворог атакував обʼєкт інфраструктури у Криворізькому районі.

Головне