Голова Єврокомісії виступила проти замороження війни

Голова Єврокомісії виступила проти замороження війни

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила на важливості досягнення єдності щодо подальших кроків до миру в Україні підкресливши, що замороження конфлікту призведе до нових війн.

Таку думку вона висловила під час Глобального саміту миру в Швейцарії.

"Найбільше бажання - бути незалежними і жити в мирі. Вони хочуть, щоби ракети перестали бити по їхніх містах. Вони хочуть жить вільно від страху. Вони хочуть, щоби їхні діти були у безпеці, не турбуючись постійно про наступну повітряну тривогу", - сказала фон дер Ляєн.

Вона закликала світ замислитися над тим, чи правильно, що більша країна може напасти на сусідню і забрати її територію.

"Відповідь, звісно, ні. Це прописано в статуті ООН. Тому дуже важливо, щоб ми підтвердили дотримання цього статуту і знову пообіцяли твердо дотримуватися його принципів. Замороження конфлікту, коли іноземні війська окупують територію України, не є вирішенням. Це лише призведе до подальших агресивних війн", - наголосила президентка Єврокомісії.

Фон дер Ляєн також зазначила, що союзникам і партнерам України необхідно підтримати "всеохоплюючий, справедливий і тривалий мир", який забезпечить відновлення українського суверенітету та територіальної цілісності. Вона підкреслила, що на кону стоїть непорушність усіх кордонів та суверенітет усіх держав.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, президент Гани Нана Акуфо-Аддо у своєму виступі на Саміті миру підкреслив серйозні наслідки, які має війна рф проти України для африканського континенту.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.