Генерал-майор запасу ЗСУ пояснив, за яких умов Білорусь може піти війною на Україну

Генерал-майор запасу ЗСУ пояснив, за яких умов Білорусь може піти війною на Україну

Білорусь може піти війною на Україну, однак станеться це лише за певних умов. Про це розповів генерал-майор запасу ЗСУ Віктор Ягун в ефірі "Ми-Україна".

За його словами, білоруські військові можуть приєднатися до російських лише у тому випадку, якщо останні зазнають переваг на полі бою.

"Якщо до кінця лютого не буде якихось надзвичайних, кардинальних змін, ситуація не зміниться і на території Білорусі. Це повторення "Київ за 3 дні". Була домовленість, що ви (росіяни- ред.) берете Київ, як тільки ми (білоруси - ред.) бачимо, що все починає сипатися, у нас армія не така велика, але ми увійдемо і допоможемо вам контролювати, наприклад, Полісся. Зараз ідея така: стримувати чим більше місць українських на кордоні з Білоруссю, якщо перелом буде, буде знов російський наступ і цей наступ покаже якусь кардинальну зміну, українські війська почнуть відступати, вони почнуть брати якісь міста… Тоді, можливо, у взаємодії з тим так званим оперативним об'єднанням, яке вони там створили, білоруси й Росія на своїй території, силами до 100 тисяч, більше вони не зможуть набрати, вони зможуть дійсно спробувати перетнути кордон", - пояснив Ягун.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", головред “Єврорадіо” Павло Свердлов вважає, що російські військові створюють в Білорусі імітацію бурхливої діяльності, щоб потім показати вищому керівництву, що армія підготовлена.

Головне