Енергетики добу ліквідують наслідки удару рф: в енергосистемі зберігається значний дефіцит

Енергетики добу ліквідують наслідки удару рф: в енергосистемі зберігається значний дефіцит

Українські енергетики продовжують працювати над відновленням інфраструктури після ракетного удару рф 14 січня. Про це повідомили у пресслужбі НЕК "Укренерго".

"Станом на 11:00 енергетична інфраструктура відновлюється після 12-го ракетного удару росії, тривають ремонтні роботи на всіх пошкоджених обстрілами об’єктах", - йдеться у повідомленні.

В "Укренерго" наголосили, що окупанти під час свого чергового ракетного удару прицільно били по блоках ТЕС.

"Через пошкодження обладнання вони (ТЕС, - ред.) припинили або знизили виробіток електроенергії, і в енергосистемі збільшився дефіцит. Це змусило дещо знизити ліміти споживання, пропорційно для всіх областей. Обмеження діють протягом всієї доби", - повідомили в НЕК.

Також в "Укренерго" додали, що у разі перевищення лімітів застосовуватимуться аварійні відключення, що призведе до збільшення часу відключень споживачів.

Варто зазначити, що уточнити дані щодо відключень споживачі можуть сайті місцевого оператора розподільчих мереж (обленерго).

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що російські окупанти під час ракетного удару у суботу, 14 січня, атакували енергооб’єкти в шести областях України.

Головне