Ексжурналісту з Кіровоградщини оголосили про підозру в колаборанстві

Ексжурналісту з Кіровоградщини оголосили про підозру в колаборанстві

Служба безпеки України оголосила про підозру у колабораційній діяльності колишньому журналісту з Кіровоградської області, який виїхав до росії в 2014 році.

Про це повідомила пресслужба СБУ на Кіровоградщині в Telegram-каналі. Як зазначається, докази вини колишнього місцевого журналіста вже були зібрані правоохоронними органами.

За їхніми даними, до 2014 року він працював ведучим у Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії. Проте після цього "журналіст" виїхав на територію росії, де і влаштувався спеціальним кореспондентом-ведучим телевізійного каналу "Телеканал Совета Федерации "Вместе рф", що у російській столиці Москві.

Одним із його ключових завдань була – популяризація "цінностей" російської федерації. Він також мав розповсюджувати пропагандистські кремлівські наративи, фейки та дезінформацію, яка спрямована на дискредитацію України.

Наразі Служба безпеки заочно оголосила фігуранту про підозру за ч. 6 ст. 111-1 КК України. Інші подробиці цієї справи проти "журналіста" зараз невідомі.

Нагадаємо, агент ФСБ, який коригував ракетні удари по Києву 31 грудня 2022 року, був затриманий Службою безпеки України. Тоді окупанти вдарили ракетою, зокрема, по одному із корпусів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, повідомила пресслужба СБУ.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський у четвер, 23 листопада, заслухав доповідь очільника Служби безпеки України Василя Малюка про боротьбу з російським впливом. За його словами, є нові результати у протидії ворожим операціям та колаборантам.

Головне