Експерт пояснив, що потрібно для захисту Харкова від атак рф

Експерт пояснив, що потрібно для захисту Харкова від атак рф

Харкову стане легше, коли росіяни зрозуміють, що Україна може вражати їхню систему ППО. Таку думку в ефірі "Ми-Україна" висловив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

"Коли ворог буде розуміти, що у них є серйозні загрози, що їх дістають Patriot, вони будуть остерігатися. Так вони виконувати польоти вже не будуть і для Харкова загроза зменшиться", - наголосив Мусієнко.

Також полегшити життя Харкову допоможе західна авіація, яку невдовзі має отримати Україна, додав експерт.

"Ще один момент це звичайно авіація, тут нікуди не дінешся. Те, що ми чекаємо F-16.

Ось, власне кажучи, ці елементи є важливим з точки зору того, як захистити Харків, Харківщину і лінію бойового зіткнення", - зазначив Олександр Мусієнко.

Як повідомляли "Ми-Україна", російське окупаційне військо здійснило чотири удари по Харкову вдень 22 червня. Загарбники влучили у житловий будинок. За останніми даними, внаслідок атаки постраждали 37 осіб, четверо з них перебувають у важкому стані.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.