До Києва прибули представники МВФ: яка мета візиту

До Києва прибули представники МВФ: яка мета візиту

Команда Міжнародного валютного фонду у понеділок, 12 лютого, прибула до України. Як вказано у пресрелізі МВФ, на який посилається "Укрінформ", представники агентства вестимуть розмови з українською стороною про економічну політику країни та виклики, які стоять перед нею.

"Команда МВФ на чолі з Умою Рамакрішнан, заступником директора Європейського департаменту МВФ, розпочинає сьогодні у Києві зустрічі з представниками влади України та іншими партнерами", -цитує видання текст пресцентру Фонду. 

13 лютого фахівці МВФ долучаться до участі в інаугураційному засіданні керівного комітету Фонду розвитку потенціалу України. Під час заходу йтиметься зокрема про "пріоритети стосовно нарощування спроможностей України та підтримка МВФ цього важливого завдання". 

17 лютого місія МВФ на чолі з Гевіном Греєм розпочне дискусії з представниками влади України у Варшаві у контексті третього перегляду програми розширеного фінансування, що підтримується МВФ.

Цей візит передує перегляду кредитної програми МВФ, який розпочнеться у лютому та призведе до розблокування траншу допомоги у розмірі 900 мільйонів доларів.

Нагадаємо, раніше цього місяця стало відомо, що Україна працює на розробкою плану заходів на випадок, якщо США припинять надавати допомогу. Цей план передбачає розширений продаж внутрішніх облігацій, підвищення податків та скорочення витрат. Його, які очікується, буде представлено МВФ, щоб Фонд мав остатню впевненість у тому, що Україна зможе сплатити свої борги у випадку відмови союзників надавати фінансову підтримку, яка є однією з умов кредитної програми на суму 15,6 мільярда доларів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Мінекономіки розповіли, коли та скільки грошей отримає Україна у першому транші від ЄС

Головне