Данілов: Україна готова розпочати контрнаступ завтра, післязавтра чи через тиждень

Данілов: Україна готова розпочати контрнаступ завтра, післязавтра чи через тиждень

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна готова до контрнаступу. В інтерв’ю BBC він не вказав, коли саме очікуваний наступ почнеться, але наголосив, що це може статись "завтра, післязавтра чи через тиждень".

Данілов зазначив, що ЗСУ підуть в атаку, коли командири розрахують, що "ми можемо отримати найкращий результат на цьому етапі війни".

"Було б дивно, якби я назвав дати початку тих чи інших подій. Так не можна… Перед нашою країною стоїть дуже відповідальне завдання. І ми розуміємо, що не маємо права на помилку", - сказав секретар РНБО.

На питання про готовність українського війська, Данілов відповів однозначно: "Ми завжди готові".

"Ми маємо зрозуміти, що ту історичну можливість, дану Богом нашій країні, ми не можемо упустити, тому ми справді можемо стати незалежною, великою європейською країною", - вказав він.

Нагадаємо, днями радник керівника ОП Михайло Подоляк розповів, що контрнаступ - не одноразовий захід, який розпочнеться з перерізання червоної стрічки. Він пояснив, що це десятки різноманітних дій для знищення російських окупаційних військ на різних напрямках, які вже відбувалися вчора, відбуваються сьогодні і триватимуть завтра. На додачу, за його словами, інтенсивне знищення матеріально-технічного забезпечення противника також є контрнаступом.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Данілов зазначив, що вихід частини “вагнерівців” з Бахмуту не означає, що вони припинять воювати проти України. Він додав, що “вагнерівці” збираються більше зосередитися на інших фронтах… вони перегруповуються в інших трьох точках”.

Головне