Данілов про виселення УПЦ МП з Лаври: Ніхто за бороду і ноги їх витягувати не збирається

Данілов про виселення УПЦ МП з Лаври: Ніхто за бороду і ноги їх витягувати не збирається

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов запевнив, що представники УПЦ МП залишать Києво-Печерську лавру. Він нагадав, що термін оренди УПЦ МП приміщень заповідника закінчився, тому ченцям доведеться виїхати з Лаври. У цьому контексті Данілов закликав українців зберігати спокій і набратися терпіння.

"Повірте, рішення буде виконане. Звичайно, ніхто за бороду, за ноги їх звідти витягувати не збирається. Тому що це - проект, який був розписаний в ФСБ російської федерації. Вони мають вказівку, як їм поводитися", - зазначив Данілов.

При цьому він зазначив, що значна кількість представників УПЦ МП навіть не розуміють, чим вони займаються. 

Також Данілов розповів, що дуже багато представників УПЦ МП контактують з російською ФСБ, саме тому процес виселення ченців зі святині дещо ускладнений.

Крім того було сказано, що після проголошення Україною незалежності у 1991 році росія запустила спецоперацію, яка полягала у поширенні церков МП на українській землі.

"На превеликий жаль, на це ніхто не звертав уваги. Приходить людина, вона в одязі специфічному, з хрестами, до речі, без доручення від Господа Бога, що вона його представляє, до мера і каже: нам треба земельну ділянку. І будь-який мер у 99% каже: так, звичайно, це ж свята справа, давайте ми будемо виділяти", - заявив Олексій Данілов.

Як повідомляли Ми-Україна, керівництво чоловічого монастиря УПЦ МП відмовляється виселятися з Києво-Печерської лаври.

Головне