Данілов: Людям, які не вірять у Перемогу, не місце у владі та в командуванні

Данілов: Людям, які не вірять у Перемогу, не місце у владі та в командуванні

Людям, які не вірять у перемогу України над російським окупантами, не місце у владі та в командуванні.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олексій Данілов у своїй колонці в "УП" у вівторок, 7 листопада. За його словами, впевненість у перемозі і цінності свободи - це "абсолютний імператив", а воля це основа боротьби.

При цьому, як зазначив Данілов, формула сталого миру є формулою сучасної зброї. Вона, у свою чергу, спирається на "міць вітчизняного військово-промислового комплексу". Після вторгнення російських окупантів Україна зберегла свої виробничі потужності та щомісяця нарощує кількість і її номенклатуру.

"На полі бою відбувається змагання воль і технологій, за майже два роки війни українська армія в цьому плані пройшла шлях, який в інших випадках займає не одне покоління", - підкреслив він.

Секретар РНБО також нагадав, що варто дотримуватися жорсткого прагматизму у відстоюванні національних інтересів України та поважати інтереси союзників, друзів та партнерів держави.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку заявив, що якщо у війні переможе не Україна, Європі доведеться зіткнутися з активізацією популістських сил з проросійською позицією.

Головне