Данія інвестує ще $170 млн у підтримку українського ОПК, - Мінстратегпром

Данія інвестує ще $170 млн у підтримку українського ОПК, - Мінстратегпром

Данія оголосила про додаткові інвестиції в розмірі 170 мільйонів доларів на розвиток українського оборонно-промислового комплексу.

Як повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, ця фінансова допомога від данського уряду дозволить оперативно задовольнити потреби Сил оборони України в озброєнні та військовій техніці. Кошти будуть спрямовані на реалізацію проєкту ZBROYARI: Manufacturing Freedom, метою якого є зміцнення обороноздатності України.

"Вчора Данія анонсувала розширення підтримки українських зброярів ще на 1,2 млрд данських крон - близько 170 млн доларів. Саме Данія стала першою країною, яка повірила в українську оборонку і зробила перший донат у рамках проєкту ZBROYARI: Manufacturing Freedom. Але також Данія стала першою країною, яка задонатила вдруге", - відзначив голова Мінстратегпрому.

Нагадаємо, 18 червня Данія заявила про виділення дев'ятнадцятого пакета військової допомоги Україні. Він включає в себе низку важливих ініціатив, спрямованих на зміцнення обороноздатності України та розвиток її власного збройового виробництва. Так, новий пакет допомоги передбачає укладення різноманітних угод із союзниками щодо закупівель і передач озброєння та військової техніки. Зокрема, Данія планує надати Україні додаткове обладнання для підтримки винищувачів F-16, які були раніше передані українській стороні. Особливу увагу приділено інвестиціям в українську "оборонку", оскільки це є ефективним і стійким способом підтримки бойового потенціалу нашої країни, як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент Сербії Александар Вучич заявив, що світ стоїть на порозі глобальної кризи через війну в Україні, яка може вибухнути протягом найближчих трьох-чотирьох місяців.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.