Путін розповів, чому не почав повномасштабну війну в 2014 році

Путін розповів, чому не почав повномасштабну війну в 2014 році

росія не почала повномасштабне вторгнення в Україну у 2014 році тільки тому, що тоді Кремль не вважав армію готовою до агресії такого масштабу.

Про це заявив російський президент Володимир Путін у коментарі для ЗМІ.

"Щодо готовності та доцільності, це все дуже, знаєте, у таких випадках немає умовного способу, це по-перше. По-друге, це стосується і нашої готовності до якихось серйозніших дій, ніж дії в рамках так званої кримської весни", - сказав Путін.

Він додав, що на той час росія не мала сучасних видів озброєння, якими  нібито володіє зараз.

"Нам дуже багато потрібно зробити, скажімо, для розвитку сухопутних військ, але в нас тоді не було гіперзвукової зброї, а зараз є. Так, ми її не застосовуємо фактично, але вона є. Розумієте? Є й інші системи сучасні, а 2014-го року нічого подібного не було", - розповів Путін. 

За його словами, тоді російська економіка не була готова до західних санкцій, а після 2014 року Росія змогла провести імпортозаміщення і зміцнити фінансову систему.

Нагадаємо, президент росії Володимир Путін нібито відвідав тимчасово окупований Маріуполь.

На кадрах, які демонструє російська пропаганда – зустріч Путіна та кількох людей, які є нібито жителями Маріуполя, у дворі багатоквартирного будинку. За легендою “мешканці” отримали нове житло в місті.

Згодом нібито Путін приїжджає в якусь будівлю. Її пропагандисти Кремля видають за філармонію Маріуполя. Там нібито Путін сів на крісло і прокоментував: “Зручно, гарно”. Це єдині слова російського президента за увесь ролик.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, на півдні Еквадору та на півночі Перу стався потужний землетрус. Загинуло щонайменше 16 людей 380 постраждали.

Головне