Буданов: Росіяни почнуть проводити операцію з делегітимізації діючої влади в Україні

Буданов: Росіяни почнуть проводити операцію з делегітимізації діючої влади в Україні

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що росіяни незабаром почнуть проводити операцію з делегітимізації діючої влади в Україні.

"Буде офіційне звернення від Кабінету з розвідки, куди входять усі спецслужби, де ми озвучимо про проведення росією стратегічної операції з делегітимізації діючої влади. Використовуючи цей період, який вони в документах називають "Смута", хочуть спробувати нанести воєнну поразку, думаючи, що це максимально знизить морально-психологічний стан нашого війська, — зазначив Начальник ГУР МО.

Кирило Буданов також додав, що російські окупанти вкладають в таку операцію величезні кошти, в те, що поставити під сумнів легітимність прийняття рішень.

Він закликав почекати кілька днів на офіційне звернення з цього приводу.

Нагадаємо, представник ГУР Андрій Юсов висловив своє враження від інтерв'ю президента рф Володимира Путіна Такеру Карлсону, Він називав це російською спецоперацією. Юсов охарактеризував Путіна як "геополітичного фанатика".

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Starlink надходить у продаж до рф через треті країни, а не напряму. Росіяни завозять термінали контрабандою, пояснив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов. Саме на ці пристрої російські окупанти зараз роблять ставку. Відповідно, українська сторона продовжує працювати над нейтралізацією цієї загрози.

Головне