Бої на Харківщині: ЗСУ беруть окупантів у полон, ворог перебуває в обороні

Бої на Харківщині: ЗСУ беруть окупантів у полон, ворог перебуває в обороні

Сили оборони у Харківській області успішно утримують свої позиції, вибивають окупантів та беруть російських загарбників у полон.

Про це повідомив командир БУБпАК "Ахіллес" Юрій Федоренко в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що минула ніч у Харківській області була "гучною, насиченою, безрезультатною для ворога та успішною для нас".

"Об’єднана робота з виявлення і завдання вогневого ураження ворогу налаштована чітко, попри те, що бригади зайшли не так давно — ті, які зараз боронять Харківщину у місцях, де противник мав незначний тактичний успіх. Комунікація налаштована добре. І на поточний момент, попри зусилля противника, попри зміни тактики на полі бою, противник тактично успіхів не має", - розповів він.

Військовий додав, що противник перебуває в активній обороні, а Сили оборони не лише беруть окупантів у полон, але і вибивають їх з зайнятих позицій.

За словами Федоренка, основний принцип дій полягає в наступному: зайшов, оцінив обстановку, закопався.

"Якщо хтось думає, що піхота копає, а літуни не копають, то ми копаємо наряду з піхотою, тому що, чим ближче підліз, чим краще закопався, тим більше буде можливості забезпечити необхідний результат — прикриття піхотних штурмових підрозділів," — сказав він.

Федоренко також підкреслив, що продовжується облаштування лінії оборони - активні роботи ведуться над другою лінією оборони.

"Тут є певні питання, але завжди правда перебуває десь посередині. Основа в тому, що вдається утримувати противника та доробляти ті недоліки, які були допущені", — додав він.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, удари БПЛА вивела з ладу майже 14% нафтопереробних потужностей рф.

Головне