Більше артилерії і снарядів: Зеленський повідомив про новий оборонний пакет Україні від США

Більше артилерії і снарядів: Зеленський повідомив про новий оборонний пакет Україні від США

Україна отримає від Сполучених Штатів Америки новий оборонний пакет. До нього увійде більше артилерії, зокрема снарядів, яких потребує українське військо. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму щоденному поверненні.

"Україну відвідав міністр оборони Сполучених Штатів Остін. У делегації разом із ним також і верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі Каволі. Дуже продуктивна розмова, і важливо, що напередодні нового засідання у форматі "Рамштайн". 

Звичайно, ми обговорили ситуацію на полі бою та її перспективи - те, як можемо посилити і нашу оборону, і наш рух. Є новий оборонний пакет для нашої держави від Сполучених Штатів. Я вдячний. Зокрема, буде більше артилерії - снарядів, які потрібні саме зараз", - зазначив Володимир Зеленський.

Разом з тим він висловив подяку усім міжнародним партнерам України за допомогу, а США також і за незмінне лідерство у підтримці нашої держави.

"Нормальне життя у світі багато в чому залежить саме від того, чи сильна Америка у захисті життя. І світ бачить цю силу в допомозі Україні", - наголосив глава української держави.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше президент Володимир Зеленський назвав хорошою зустріч з міністром оборони США Ллойдом Остіном, який вранці 20 листопада приїхав до Києва з неофіційним візитом.

Головне