Байден: За смерть Навального несе відповідальність Путін

Байден: За смерть Навального несе відповідальність Путін

Російський диктатор Володимир Путін несе відповідальність за смерть опозиціонера Олексія Навального у колонії в рф. Про це заявив президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден під час брифінгу.

За словами Байдена, він не здивований новиною про смерть російського опозиціонера.

Також президент США додав, що Навальний був "хороброю людиною, яка боролася з насиллям та корупцією у своїй країні", а також "усіма тими поганими речами, які чинить уряд Путіна".

"Він сильно вірив у свою країну, в росію", - наголосив Джо Байден.

Разом з тим він нагадав, що Путін стоїть за отруєнням Навального, його арештом та фабрикуванням справи проти опозиціонера.

"Путін несе відповідальність за смерть Навального. Путін несе відповідальність. Те, що сталося з Навальним, ще раз доводить жорстокість Путіна", - зазначив Байден.

Крім того президент США наголосив, що російський диктатор може  чинити злочини не лише проти громадян інших країн, зокрема українців, але і проти самих росіян.

Нагадаємо, вдень 16 лютого стало відомо про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Він помер у виправній колонії № 3 у селищі Харп Ямало-Ненецького автономного округу рф. Що стало причиною смерті російської опозиціонера поки невідомо.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент України Володимир Зеленський прокоментував смерть російського опозиціонера Олексія Навального у колонії в рф та висловив переконання, що за його смертю стоїть російський диктатор Володимир Путін.

Головне