Байден виступив з посланням у Конгресі: закликав допомагати Україні та попередив Путіна

Байден виступив з посланням у Конгресі: закликав допомагати Україні та попередив Путіна

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден звернувся до Конгресу. Його промова тривала понад годину і звісно ж американський президент не забув згадати про війну в Україні.

Байден наголосив, що нині свобода та демократія знаходяться під загрозою як у США, так і у всьому світі.

"За кордоном наступає російський Путін, який вторгнувся в Україну та сіє хаос по всій Європі і за її межами. Якщо хтось у цій залі думає, що Путін зупиниться на Україні, запевняю вас, він цього не зробить.

Але Україна може зупинити Путіна, якщо ми підтримаємо Україну та надамо зброю, необхідну їй для захисту. Це все, що просить Україна. Вони не просять американських солдатів", - заявив американський президент.

Водночас він наголосив - в Україні немає американських солдатів і так й залишатиметься надалі.

"Але зараз допомогу Україні блокують ті, хто хоче, щоб ми залишилися без нашого лідерства у світі", - зазначив Джо Байден.

Президент США зазначив, що Путіну потрібно протистояти. Для цього необхідно мати двопартійну підтримку законопроекту про національну безпеку.

"Якщо Сполучені Штати підуть зараз, це поставить Україну під загрозу. Європа під загрозою. Вільний світ під загрозою...

Моє послання президенту Путіну просте. Ми не підемо. Ми не будемо кланятися. Я не буду кланятися", - заявив президент США Джо Байден.

Як повідомляли "Ми-Україна", Сполучені Штати Америки та Велика Британія попередили своїх громадян, які перебувають у росії, про надзвичайну загрозу терористичної небезпеки протягом найближчих 48 годин.

Головне