Аргентина може відігравати одну з ключових ролей у Формулі миру, - Зеленський

Аргентина може відігравати одну з ключових ролей у Формулі миру, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський висловив думку, що Аргентина може грати ключову роль у об'єднанні країн Латинської Америки навколо України та активно брати участь у реалізації української Формули миру.

Про це він заявив у своєму інтерв'ю латиноамериканським ЗМІ в Буенос-Айресі, передається на сайті Офісу президента.

Голова держави висловив бажання, щоб Аргентина взяла на себе важливу роль у Формулі миру як представник Латинської Америки та підтримувала ініціативи України. Він також висловив інтерес до об'єднання Латинської Америки навколо України та проведення саміту Україна – Латинська Америка.

Зеленський також вказав, що для досягнення конкретних домовленостей потрібен час, але він виразив сподівання, що Аргентина може взяти участь у формуванні такої платформи.

За словами Зеленського, під час спілкування з президентом Аргентини Хав’єром Мілеєм було отримано позитивний сигнал щодо тем, що цікавлять Україну, зокрема в сферах військової справи, безпеки та диджиталізації.

Крім того, президент висловив думку, що Україна та Аргентина можуть співпрацювати і в енергетичному напрямку з метою збільшення обсягів торгівлі між обома країнами.

Нагадаємо, Хав’єр Мілей у неділю, 10 грудня, офіційно став президентом Аргентини після церемонії інавгурації, що відбулась у столиці Буенос-Айресі.

На церемонії присутній був і президент України Володимир Зеленський, який наразі перебуває з візитом в Аргентині. Журналісти зафіксували фото, на якому український лідер особисто привітав та обійняв новообраного президента країни. 

Як інформував "Ми-Україна" раніше, Зеленський в Аргентині зустрівся з президентами Парагваю, Уругваю та Еквадору.

Головне