Андрющенко: Ми ніколи не дізнаємося, скільки людей загинуло у драмтеатрі в Маріуполі

Андрющенко: Ми ніколи не дізнаємося, скільки людей загинуло у драмтеатрі в Маріуполі

Росіяни потайки ексгумували тіла загиблих у драмтеатрі в Маріуполі, тому встановити точну кількість жертв неможливо. Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна" розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"На жаль, ми ніколи не встановимо цю правду і цю цифру, цю кількість людей, які загинули. Варто згадати, що з середини травня і потім червень росіяни почали першочергово розбирати завали драматичного театру. Вони потайки ексгумували людей. Свого часу ми навіть оприлюднювали їхні радіоперемовини, які довелося нам записати, які кажуть, що вони просто їх сховали. Ми навіть точно не знаємо, де вони поховані. Це або кладовище в нашому Старому Криму, братські могили, або кладовище в Мангуші. В той час туди звозили людей. Тому це така таємниця, яка може бути розгадана мабуть лише після деокупації, після нашої повної перемоги", - заявив Андрющенко.

При цьому він додав, що росіяни роблять усе, щоб про цю трагедію не згадували. 

"Я сподіваюся що ця база даних, зокрема, яка є з даними людей, які загинули, хоча б з кількістю людей для початку, які загинули в драматичному театрі, вона стане нам доступна як частина угоди про капітуляцію росії. На жаль, поки точної інформації немає", - наголосив Андрющенко.

Як повідомляли "Ми-Україна", в тимчасово окупаваному Маріуполі російські загарбники продовжують демонтувати драмтеатр.

Головне