За пів року до експлуатації допустили 344 новітні зразки озброєння, - Умєров

За пів року до експлуатації допустили 344 новітні зразки озброєння, - Умєров

Протягом півроку було допущено до експлуатації 344 новітніх зразків озброєння та військової техніки (ОВТ), з них 244 - вітчизняного виробництва.

Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров для сайту Українська правда.

Умєров зауважив, що Міноборони активно розвиває Коаліції спроможностей у межах Контактної групи з питань оборони України у форматі Рамштайн. Ці коаліції стали робочими майданчиками для посилення військових спроможностей та ухвалення рішень.

Зокрема, розглянуті та розвиваються коаліції повітряних сил, інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони, артилерії, бронетанкової техніки та маневреності, морських спроможностей, ІТ, розмінування і дронів.

Міністр зазначив, що завдяки роботі коаліцій Україна отримує більше артилерійських снарядів, ракет для протиповітряної оборони та дронів. Наприкінці березня до дронової коаліції приєдналися ще декілька країн-партнерів та зробили вагомі внески.

Також міністерство вдосконалює бюрократичні процедури допуску нової військової техніки до експлуатації. Тепер цей процес займає до 20 днів, проте триває робота над подальшим скороченням цього терміну.

Умєров підкреслив, що війна сьогодні - це війна технологій, тому Україна зосереджує зусилля на впровадженні інновацій у сфері оборони. Завдяки спільній роботі інженерів, винахідників та військових, Україна шукає асиметричну відповідь на дії ворога.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Генштаб оновив втрати рф у війні проти України.

Головне