United Airlines запустить сервіс аеротаксі в Чикаго: що про нього відомо

United Airlines запустить сервіс аеротаксі в Чикаго: що про нього відомо

Компанія United Airlines - третій за величиною авіаперевізник у Сполучених Штатах - анонсувала, що запустить сервіс аеротаксі. Його буде запроваджено у Чикаго у 2025 році. Повітряне таксі з’єднає міжнародний аеропорт О’Хара та один з найбільших комплексів вертикального зльоту та посадки у США Vertiport Chicago, пише Electrek.

Для здійснення "поїздок" використовуватиметься електричний апарат Archer з вертикальним зльотом та посадкою (eVTOL). Ця машина здатна розвивати швидкість до 240 км/год та перевозити чотирьох пасажирів з багажем на відстань до 160 км. Аеротаксі Archer живиться від шести акумуляторних батарей.

В United Airlines обіцяють адекватні ціни, що будуть "здатні конкурувати з наземними поїздками". В компанії стверджують, що переліт за маршрутом займатиме всього 10 хвилин, тоді як поїздка автомобілем затягнеться щонайменше на годину у пікові години.

Компанія потребує спеціальної зарядної інфраструктури в Чикаго та околицях населеного пункту. Цим питання United Airlines як раз і займається наразі, до процесу також долучився виробник аеротаксі Archer Aviation, міською владою та керівництво комплексу Vertiport Chicago.

Нагадаємо, Генеральний штаб Північної Македонії погодив передачу Україні вертольотів Мі-24. Тепер рішення про передачу ударних гелікоптерів має розглянути Уряд. Це відбудеться 29 березня, повідомили в Міноборони країни.

Як писав "Ми-Україна" раніше, вже друга група українських артилеристів завершує навчання у Британії. Наші захисники успішно опановують САУ AS90 155-го калібру - це гнучка, високоточна сучасна артилерійська система, яка забезпечує броньований захист свого екіпажу, одночасно дозволяючи йому вражати цілі на великій відстані.

Головне