У Кувейті представили віртуальну ведучу новин

У Кувейті представили віртуальну ведучу новин

На вихідних у Kuwait News на сторінці в Twitter з'явилася ведуча новин, створена штучним інтелектом. Світловолосу жінку назвали Федха.

Про це пише британський телеканал Sky News.

"Я Федха, перша ведуча в Кувейті, яка працює зі штучним інтелектом у Kuwait News. Яким новинам ви віддаєте перевагу? Давайте почуємо вашу думку", — арабською сказала ведуча новин, згенерована штучним інтелектом.

Заступник головного редактора Kuwait News та Kuwait Times Абдулла Бофтайн розповів, що цей крок є перевіркою потенціалу штучного інтелекту пропонувати "новий та інноваційний контент". За його словами, у майбутньому Федха зможе регулярно озвучувати новини з кувейтським акцентом для акаунти Kuwait News у Twitter.

Бофтайн також пояснив вибір імені для ведучої. Федха — це популярне давнє кувейтське ім’я, яке означає срібло або метал.

"Ми завжди уявляємо роботів у сріблястому і металевому кольорах, тому ми поєднали їх", — додав заступник головного редактора.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, на ринку штучного інтелекту заявив про себе новий гравець. Після OpenAI, Microsoft і Google свою модель ШІ представила компанія Марка Цукерберга Meta. Проєкт має назву Segment Anything Model (SAM)і є “першим кроком до створення базової моделі сегментації зображень”.

Крім того, експерти, що працюють у сфері штучного інтелекту, зокрема, мільярдер Ілон Маск та колишній співзасновник Apple Стів Возняк, закликають тимчасово призупинити роботу у цій галузі. На думку фахівців, ці системи зі штучним інтелектом ще потребують перевірки на безпеку.

Головне