У Канаді відкрили першу зону для випробовування роботів і дронів

У Канаді відкрили першу зону для випробовування роботів і дронів

В Оттаві у Канаді відкрилася перша в країні спеціальна територія для випробовування роботів і дронів.

Про це повідомило видання CTV News. Як зазначається, зоною DARTT (Drone and Advanced Robotic Testing and Training) управляють компанія Invest Ottawa в партнерстві з канадською робототехнічною компанією InDro Robotics.

Вона дозволить інноваторам і компаніям ретельно перевіряти і демонструвати можливості своїх повітряних і наземних роботизованих інновацій перед виходом на ринок.

DARTT є високотехнологічною територією. Вона включає спеціалізовану інфраструктуру, яка піддає повітряні та наземні апарати суворим випробуванням та викликам у змішаній місцевості та в різноманітних погодних умовах. Це потрібно для того, аби оцінити і підвищити їхню продуктивність, безпеку та готовність до ринку.

"Ці технології (дрони й роботи – ред.) допомагають вирішувати глобальні проблеми, дають нові можливості та покращують продуктивність і безпеку. Нова зона DARTT допоможе інноваторам і компаніям комерціалізувати нові роботизовані рішення, отримати спеціалізовану підготовку пілотів і сертифікати", - розповів генеральний директор Invest Ottawa Майкл Тремблі.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, імітаційні випробування, організовані ВПС США, із застосуванням штучного інтелекту для управління військовими безпілотниками показали несподіваний результат. Ударний дрон під керівництвом ШІ “вбив” оператора, щоб той не заважав виконувати поставлене завдання.

Крім того, технології штучного інтелекту (ШІ), які дозволяють вирішувати чи не усі інтелектуальні задачі, все глибше використовуються в найрізноманітніших галузях. Це галузі від медицини та освіти до економіки та кліматичних питань. Однак настільки стрімкий прогрес не усіх надихає, 61% американців вважає, що ШІ загрожує людству.

Головне