TikTok запустив музичний стримінговий сервіс TikTok Music

TikTok запустив музичний стримінговий сервіс TikTok Music

TikTok презентував музичний стримінговий сервіс TikTok Music, де можна не тільки слухати музику, а й ділитися треками, що сподобалися, і завантажувати їх.

Про це повідомляє TechCrunch.

У бібліотеку TikTok Music входять каталоги великих звукозаписних компаній, зокрема Universal Music Group, Warner Music Group та Sony Music. Однак загальна кількість доступних користувачам треків поки що не називається. Працюватиме сервіс поки що лише у Бразилії та Індонезії. 

У TikTok Music можна шукати повні версії треків, що завірусилися у TikTok, створювати спільні плейлисти з друзями, імпортувати свою музичну бібліотеку і шукати пісні за текстом. 

Сервіс також підтримує функцію ідентифікації музики, подібно до Shazam.

Новий додаток підтримує синхронізацію з обліковим записом TikTok, завдяки чому можна швидко знаходити вірусні треки і слухати їх повні версії. Крім того, на платформі є можливість коментувати пісні та спілкуватися з іншими меломанами. Тобто це не просто стрімінговий сервіс, а фактично нова соціальна мережа.

TikTok Music працює лише за підпискою (після безкоштовного пробного місяця). У Бразилії вона коштує 3,49 долара на місяць, в Індонезії – 3,25 долара для користувачів iOS та 2,96 долара протягом першого року для користувачів Android. Про терміни запуску стримінгу в інших країнах поки що не повідомляється.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Німеччині сталися заворушення через етнофестиваль Еритреї.

Головне