Штучний інтелект може вплинути на 40% робочих місць у світі, - Reuters

Штучний інтелект може вплинути на 40% робочих місць у світі, - Reuters

Протягом наступних двох років штучний інтелект може вплинути на 60% робочих місць у розвинених країнах і 40% робочих місць у всьому світі.

Про це заявила виконавча директорка Міжнародного валютного фонду (МВФ) Кристаліна Георгієва, повідомляє Reuters.

Георгієва зазначила, що світова економіка має дуже мало часу для адаптації до цих змін. Вона підкреслила, що економіка залишається стійкою, попри пандемію 2020 року та російсько-українську війну, і що інфляція контролюється в більшості регіонів світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: OpenAI презентувала нову доступну модель штучного інтелекту з GPT-4o: що вона може

При цьому західні експерти обговорювали вплив штучного інтелекту на ринок праці. Деякі з них побоюються масового безробіття, але більшість вважає, що поширення штучного інтелекту не призведе до значних втрат робочих місць.

Нагадаємо, лабораторія досліджень штучного інтелекту OpenAI анонсувала запуск власного пошуковика, який працюватиме на основі технологій ШІ. 

Крім того, компанія Apple близька до укладання угоди з OpenAI щодо використання технології ChatGPT на iPhone. Угода з OpenAI дозволить Apple запропонувати популярного чат-бота як частину нових функцій ШІ, які можуть анонсувати вже наступного місяця.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, парламент Хорватії затвердив новий проєвропейський та проукраїнський уряд на чолі з прем'єр-міністром Андреєм Пленковичем.

Головне