Одещина глушитиме російське мовлення з Придністров'я новими ретрансляторами

Одещина глушитиме російське мовлення з Придністров'я новими ретрансляторами

У північній частині Одеської області тривають роботи з встановлення ретрансляторів, які мають на меті заглушити трансляцію російських каналів з території невизнаного Придністров'я. Про це пише місцеве видання "Думская" із посилання на заяву очільника Одеської ОВА Олега Кіпера.

В цілому в області має бути встановлено 15 таких пристроїв. Вісім ретрансляторів вже стоять, решту - змонтують до 15 червня.

Після цього розпочнеться процес їх налаштування та запуску в роботу.

"Це дозволить перебити трансляцію російських каналів, які ведуть мовлення з-за кордону", - пояснив Кіпер. 
 
Видання зазначає, що проблема російського мовлення з так званої "ПМР" обговорювалася протягом щонайменше останнього десятиліття, але лише зараз вдалося перейти до конкретних дій щодо її вирішення.

Нагадаємо, у Силах оборони півдня України оцінили потенційну загрозу з боку самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки. Військові запевнили, що на території "ПМР" немає достатньої кількості гарнізону, так само російські сили там відрізані від постачання. Водночас в ОК "Південь" наголосили, що ситуація у вказаному районі без контролю залишати не можна.

Як писав "Ми-Україна" раніше, країна-агресорка продовжує воювати з українцями не лише зброєю, а і інформаційно. Найближчим часом росіяни, як попереджають і ЦПД РНБО, активізуються із поширенням ІПСО про нібито відкриття фронту з Білорусі, так звану "нелегітимність" чинного президента Володимира Зеленська, а також маніпулюватимуть питанням збільшення тарифу на світло.

Головне