Microsoft  заявила про зупинення підтримки Windows 8.1. з 10 січня: що це означає для користувачів 

Microsoft  заявила про зупинення підтримки Windows 8.1. з 10 січня: що це означає для користувачів 

Microsoft офіційно заявила про завершення підтримки своєї операційної системи Windows 8.1. Про це компанія повідомила у своєму блозі. 

Що означає кінець підтримки  Windows 8.1 для користувачів 

Комп’ютери з  Windows 8.1 і надалі працюватимуть, однак Microsoft більше не надаватиме власникам пристроїв під керування цієї ОС технічну допомогу та оновлення. 

Компанія наголошує, що з 10 січня 2023 року комп’ютери з  Windows 8.1  не отримуватимуть також і оновлення системи безпеки.

“Хоча ви можете й надалі використовувати комп'ютер під керуванням Windows 8.1, без продовження програмного забезпечення та оновлень системи безпеки, комп'ютер буде мати більший ризик для вірусів і зловмисних програм. Радимо оновити систему до версії Windows, яка все ще підтримується”, - йдеться у блозі 

Що рекомендує Microsoft користувачам ПК з  Windows 8.1

Компанія закликає користувачів, які досі працюють з програмним забезпеченням  Windows 8.1 або придбати новий ПК з Windows 11 (можна також встановити нову версію ОС на поточний ПК, якщо дозволять його характеристики), або інсталювати на свій комп’ютер Windows 10 (вона підтримуватиметься до 14 жовтня 2025 року). 

Раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів в ефірі телеканалу “Ми-Україна” про допомогу Україні від світових гігантів, таких як Google, Microsoft та Amazon.

Головне