Японці створюють "машину для миття людей" з ШІ та біометричними датчиками

Японці створюють

Японська Science Co. покаже на виставці Osaka Kansai Expo модернізовану версію легендарної "пральної машини для людей", яка викликала фурор у 1970 році. Новітній апарат обладнаний штучним інтелектом та біометричними датчиками.

Як пише найстаріша газета Японії The Asahi Simbun, цей пристрій, названий "Mirai Ningen Sentakuki" (машина для миття людей майбутнього), буде встановлено в павільйоні охорони здоров'я Осаки. За словами голови компанії Ясуакі Аоями, розробка вже завершена на 70%, і під час виставки у квітні нею зможуть скористатися тисяча відвідувачів.

"Щодня сім-вісім людей зможуть спробувати процедуру миття та сушіння", - розповів він. 

Science Co. вже приймає попередні замовлення на своєму сайті.

Оновлений пристрій на вигляд нагадує кабіну винищувача з прозорою кришкою, що відкидається назад. Коли людина вмощується на сидіння, капсула частково наповнюється теплою водою. Вбудовані датчики вимірюють пульс та інші біометричні показники, щоб забезпечити комфортну температуру води. Система ШІ аналізує стан користувача та проєктує заспокійливі зображення на внутрішню поверхню кришки. Вся процедура миття та сушіння триває 15 хвилин.

Початковий пристрій, показаний у 1970-х,називався "Ультразвукова ванна". Яйцеподібна капсула автоматично наповнювалася гарячою водою та використовувала ультразвукові хвилі й пластикові кульки для масажу тіла.

В Science Co. анонсували плани випустити версію такого ж пристрою для домашнього використання.

Як писав "Ми-Україна" раніше, китайці створили найпотужніший у світі магніт, чиє поле у 800 000 разів сильніше за Земне.

Головне