У Маріїнському парку у Києві вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули 18 лютого 2014 року. Участь у церемонії взяли близько 50 осіб
У Маріїнському парку у Києві вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули 18 лютого 2014 року. Участь у церемонії взяли близько 50 осіб
Крім того ЗСУ знищили десятки артилерійських систем і бронетехніку ворога
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею
Ми використовуємо cookies для забезпечення роботи сайту, аналітики та показу вбудованого контенту (наприклад, відео з YouTube). Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.