Ситуація зі світлом на Київщині та Житомирщині: коли чекати покращення

Ситуація зі світлом у Києві та Житомирі і відповідних областях покращиться в найближчі півтора тижня.

Про це розповів голова правління “Укренерго” Володимир Кудрицький в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна”.

“На Київщині, у Києві та та Житомирщині є певні обмеження. Вони не мають того масштабу, який був раніше, вони локальні. Проблеми будуть вирішені в найближчі півтора тижня, якщо не буде руйнувань внаслідок ракетних атак. По Одесі – ми справились до 15 березня, навіть раніше”, – зазначив він.

Енергосистема України повернулась до режиму роботи з “нульовим” дефіцитом потужності в мережі. На сьогодні різні типи електростанцій продукують достатні обсяги електроенергії для покриття споживання.

Ситуація зі світлом у Києві та Житомирі і відповідних областях ускладнена через значні пошкодження мереж, які завдали російські окупанти. До решти областей регулятор добові ліміти споживання не доводив.

Як писав “Ми-Україна раніше, компанія Baidu 16 березня презентувала анонсований раніше чат-бот на основі штучного інтелекту під назвою Ernie Bot. Його презентація в штаб-квартирі Baidu у Пекіні тривала трохи більше як годину. Запрошеним на захід показали декілька коротких роликів, на яких Ernie Bot розв’язував математичні задачі, говорив на кількох китайських діалектах, а також створював зображення та відео з текстовим супроводом. 

Після того, як інвесторам показали китайський аналог ChatGPT, акції Baidu обвалились на 10%.

Головне