Світоліна обіграла росіянку у фіналі турніру WTA

Відома 28-річна укрїнська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею турніру серії WTA 250 у французькому Страсбурзі. У фіналі вона обіграла росіянку Анну Блінкову. Про це йдеться на офіційному Twitter-акаунті WTA.

Відомо, що матч тривав 1 годину 33 хвилини. Поєдинок завершився з рахунком 6:2, 6:3.

Українська тенісистка виконала одну подачу навиліт, допустила три подвійних помилок.

Світоліна вперше від серпня 2021 року грала у фіналі турніру WTA, а також вперше у своїй кар'єрі грала проти Блінкової.

Зазначається, що уродженка Одеси в 20-й раз зіграла у фіналі турніру WTA і виграла 17-й титул у своїй кар'єрі.

Нагадаємо, що національна збірна України з футболу оголосила склад на червневі збори. Наші футболісти проведуть товариський поєдинок та зіграють два матчі відбору Євро-2024.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, у ніч проти 21 травня на арені MGM Grand у Лас-Вегасі відбувся поєдинок, у якому колишній чемпіон світу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко зійшовся в ринзі з абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі Девіном Гейні.