Зона для навчання і майданчик для вигулу тварин: в Києві відкрили ціле Містечко Незламності

Зона для навчання і майданчик для вигулу тварин: в Києві відкрили ціле Містечко Незламності

У Києві створили перший “Пункт Незламності”, в якому передбачено понад 1000 місць. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко в своєму Telegram-каналі.

Містечко відкрили на території "Даринку”, що на станції метро "Лісова".

На території містечка всі бажаючі можуть зігрітися, зарядити гаджети, є окремі зони для навчання, дитячий простір і пункт  “матері і дитини”.

"Ми пропрацьовуємо всі можливі варіанти подальшого розвитку подій. Нашим енергетикам вдалося стабілізувати систему, але погода може внести корективи, а це означає, що ми маємо бути готові до нових викликів. У Києві на території "Даринку" створили Містечко незламності - це 68 тис. кв. м, де люди можуть зігрітися, зарядити гаджети, провести час із дітьми", - написав Тимошенко.

Варто зазначити, що по всій території "Пункту Незламності" працює зв'язок завдяки семи терміналам Starlink.  Також на території Пункту працюють кав'ярні, кафе та фуд-корт.

Більше того, власники тварин зможуть там навіть вигуляти свої домашніх улюбленців - для цього передбачений спеціальний майданчик.

Головне