Зірка "Бріджертонів" відвідала українських біженців у Польщі (фото)

Зірка

Акторка Аджоа Андох, відома своєю роллю в популярному серіалі "Бріджертони", відвідала один із центрів Міжнародного комітету порятунку (International Rescue Committee) у Польщі, де зустрілася з українськими біженцями. Цей заклад надає притулок та підтримку жінкам і дітям з України, які були змушені покинути свої домівки через війну.

Аджоа, яка є амбасадоркою IRC, активно долучається до гуманітарних проєктів організації. Під час свого візиту вона мала змогу поспілкуватися з українськими родинами та висловити свою підтримку в ці складні часи. Акторка також взяла участь у сесії з арттерапії, де разом з іншими жінками створювала колаж на тему дому.

Відвідавши центр у Гдині, вона була вражена атмосферою безпечного простору, який він пропонує біженкам.

"Центр для жінок і дітей у Гдині пропонує біженкам теплий прийом, надає їм місце для відновлення, а також відчуття спільноти", - поділилася своїми враженнями акторка.

Під час створення художніх доробків про дім одна з жінок, Марія, розповіла зворушливу історію про свого батька, який залишився в Криму і якого вона не бачила з 2014 року. Згадуючи про те, як сильно вона сумує за своїм татом, Марія не стримала сліз.

"У цьому безпечному просторі жінки підтримують одна одну, створюючи місце для висловлення невимовного, для розради і підбадьорення", - підкреслила Андох, говорячи про важливість таких центрів для біженців.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у травні до Києва приїздив амбасадор UNITED24 американський актор Міша Коллінз. Це був його другий візит до України з початку повномасштабної війни, яку розпочала росія.

Головне