Вітер з мокрим снігом: прогноз погоди в Україні на 5 лютого

Вітер з мокрим снігом: прогноз погоди в Україні на 5 лютого

В Україні очікується погіршення погоди у понеділок, 5 лютого. Це пов'язано з очікуваними сильними поривами північно-західного вітру, які можуть досягати 15-20 м/с, а місцями навіть 25 м/с.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

Вона зауважила, що краще скористатися громадським транспортом, таким як метро, маршрутки або автобуси, якщо є така можливість, оскільки сильний вітер може ускладнити управління автомобілем. Додатково до сильного вітру 5 лютого очікуються дощі та мокрий сніг.

Щодо температури, то в цей день очікується відносно тепла погода: вдень температура становитиме +3…+9 °C, на півдні до +12 °C.

У столиці також очікується сильний північно-західний вітер зі штормовими поривами до 17-22 м/с, а також дощ з мокрим снігом. Температура вночі опуститься до +2 °C, а вдень підніметься до +5 °C.

Вітер заспокоїться у вівторок, 6 лютого, опади стануть слабшими, але небо залишиться хмарним.

За словами Діденко, очікується тепле весняне повітря, яке прийде приблизно 10, 11, 12 лютого з температурою до +10...+15 °C. Однак варто пам'ятати, що лютий може влаштовувати несподівані перепади температур.

Український гідрометеорологічний центр також попередив про погіршення погоди та сильний вітер 5 лютого, оголосячи жовтий рівень небезпеки для більшості регіонів України.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у двох областях України очікується значна снiголавинна небезпека - рятувальники просять не ходити в гори.

Головне