"Важливо, щоб вони потім повернулися в Україну": Зеленський звернувся до українців у Польщі

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців, які поїхали після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, у Польщу на тимчасовий захист і попросив їх поважати польський народ, а також повернутися в рідну країну після закінчення війни.

Про це український лідер сказав в інтерв’ю польському телеканалу TVP. Його запитали про те, що він хотів би передати українцям, які наразі перебувають у Польщі.

"Я хотів би попросити про дві речі. По-перше, щоб вони залишалися українцями, і важливо, щоб вони потім повернулися в Україну, тому що ми боремося за те, що належить їм, народу України. По-друге, я хотів би попросити великої поваги до польського народу. Може бути по-різному, я розумію, може комусь щось не сподобатися, ти давно живеш в іншій країні, іноді довго живеш у когось вдома. Є свої звички, є місцеві звичаї. Ми гості", - нагадав президент.

За його словами, дуже важливо виявляти повагу до польського народу, щоб "потім, коли біженці повернуться в Україну, поляки могли сказати: на жаль, українці виїхали, як нам добре жилося разом".

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, в ООН повідомили, що кількість українських біженців у Європі сягнула майже 8 млн осіб.

Головне