В Ужгороді працівники ТЦК схопили водія автобуса, який привіз дітей на змагання

В Ужгороді працівники ТЦК схопили водія автобуса, який привіз дітей на змагання

В Україні продовжують реєструвати випадки примусової мобілізації. Зокрема, у місті Ужгороді військкоми примусово привезли до ТЦК водія автобуса, який доставив дитячу команду з Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо.

Про це повідомив у Facebook журналіст Віталій Павловський.

Водій ночував у хостелі "Монада", де його вночі схопили військові та поліцейські. Навіть попри його пояснення, що він є єдиним водієм для групи спортсменів, вони не взяли це до уваги.

У нього взяли телефон у ТЦК, що призвело до того, що чоловік не міг зв'язатися з рідними.

Водія направили на комісію, після чого вручили військовий квиток та відправили до Чернігова. Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов заявив, що взяв цю ситуацію під особистий контроль, обіцяючи вирішити всі питання безпеки та транспортування спортсменів.

400199982_3591696877769617_1161954971407628546_n.jpg (142 KB)

Нагадаємо, у мережі з'явилося відео, на якому зображено, як працівники ТЦК силою заштовхують чоловіка в мікроавтобус попри спроби мирних жителів перешкодити їм. 

У Львівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відреагували на нещодавній скандал з застосуванням сили їхніми співробітниками до громадян. У ТЦК запевнили, що вже провели службову перевірку та з'ясували, хто з працівників центру був учасником конфлікту. 

Також у територіальному центрі комплектування запевнили, що притягнуть до відповідальності цих осіб.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, росіяни вдарили по Антонівці під Херсоном, постраждав водій "швидкої".

Головне