В Україні 2,6 млн переселенців отримують щомісячні виплати

В Україні 2,6 млн переселенців отримують щомісячні виплати

В Україні 2,6 мільйона людей отримують щомісячні виплати по ВПО. Про це заявила віцепрем'єр-міністрка з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в телемарафоні "Єдині новини".

За її словами, влада планує зберегти ці виплати і розглядає можливість введення нової категорії - осіб, що опинилися у складних життєвих обставинах через збройну агресію.

Вона також висловила подяку Світовому банку та іншим міжнародним інститутам за увагу до проблем України та підтримку в розгляді нових категорій виплат для тих, хто постраждав від збройної агресії.
 
Під час поїздки Верещук до США вона обговорювала гуманітарну допомогу для українців з представниками американської влади. Основною метою було викликати увагу до потреб громадян на гуманітарному фронті.

Вона підкреслила, що це має велике значення, оскільки Світовий банк, розподіляючи 1 мільярд 200 мільйонів, акцентував увагу на інших категоріях.

"Дякую Світовому банку та решті інституцій, що нас почули, коли ми пропонували саме таку категорію увести аби допомогти пережити зиму і 2024 рік людям, які постраждай саме від збройної агресії”, - сказала голова Мінреінтеграції.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, спецпідрозділ, який входить до складу Головного управління розвідки Міністерства оборони України "Кракен", показав етапи свого тренування, фокусуючись на нічних операціях.

Головне