В окупованому Маріуполі росіяни знесли історичну будівлю з годинником

В окупованому Маріуполі росіяни знесли історичну будівлю з годинником

В тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники знесли історичну пам'ятку - "Будинок з годинником". Про це в своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

""Будинок з годинником", який є історичною пам’яткою, де знаходилась майстерня світового генія монументального мистецтва Арнаутова - знесено!", - заявив радник. 

Відомо, що з початку демонтажу загарбники запевняли, що це не знесення, а реконструкція. 

"З початку демонтажу окупанти волали, що це не знесення, а реконструкція. Ось вона - реконструкція від окупантів. В нуль. В труху. Так екскаваторами після бобм нищать всю справжню історію Маріуполя", - додав Андрющенко.

Зруйнований "Будинок з годинником" в Маріуполі

Варто зазначити, що під час руйнування будівлі окупантами в “Будинку з годинником” знаходилась унікальна робота архітектора. 

Нагадаємо, в історичній будівлі працював відомий художник-монументаліст Віктор Арнаутов. Його мозаїки у Сполучених Штатах Америки визнані історико-культурною спадщиною США.

Як писав “Ми-Україна” раніше, на тлі тотального провалу з підготовкою до опалювального сезону у Маріуполі російські загарбники почали активно здавати в оренду оселі містян, які перебувають в евакуації. 

Головне