В Китаї затримали контрабандиста-"змієносця": хотів провезти понад 100 живих рептилій у штанях

В Китаї затримали контрабандиста-

У Китаї митники виявили чоловіка, який намагався незаконно ввезти на територію материкового Китаю понад 100 живих змій, сховавши їх у своїх штанах. Як пише The Guardian, інцидент стався на кордоні між напівавтономним Гонконгом та містом Шеньчжень.

Під час огляду митники виявили, що кишені штанів пасажира були набиті шістьма полотняними мішечками, які були заклеєні скотчем. Після розкриття мішечків у них знайшли живих змій різноманітних форм, розмірів та кольорів.

Загалом було вилучено 104 рептилії, серед яких були молочні та маїсові змії. Багато з видів, які були виявлені у штанях контрабандиста, не є місцевими для Китаю.

На відео, яке супроводжує повідомлення, видно, як прикордонники оглядають прозорі пластикові пакети, заповнені звивистими червоними, рожевими та білими зміями.

Як відомо, Китай є одним з найбільших у світі центрів торгівлі тваринами, але останніми роками влада посилила боротьбу з незаконною торгівлею. Закони країни про біологічну безпеку та контроль захворювань забороняють ввезення немісцевих видів без спеціального дозволу.

Митна служба заявила, що порушник буде притягнутий до відповідальності згідно з законом, але не уточнила, яке саме покарання чекає на затриманого.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.