В Харкові енергопостачання цими вихідними не відновлять, - Терехов

В Харкові енергопостачання цими вихідними не відновлять, - Терехов

У Харкові всі енергетики та комунальні служби працюють над відновленням енергопостачання. Проте, енергопостачання цими вихідними відновити не вдасться.

Про це заявив міський голова Харкова Ігор Терехов в ефірі телемарафону.

За його словами, наразі всі енергетики та комунальні установи працюють, щоб ліквідувати наслідки, але відновлення енергопостачання вже на сьогодні чи завтра неможливе - потрібен час для відновлення.

Щодо водопостачання, влада міста почала подавати воду до квартир відучора у обмеженому обсязі та продовжують підключати будинки.

"Теплопостачання також частково відновлюється, працюють "Харківські теплові мережі", щоб перезапустити систему теплопостачання, але дуже багато залежить від енергопостачання. Головне, щоб було відновлене енергопостачання. Ситуація дуже і дуже важка", - зазначив Терехов.

Також він підкреслив, що всі "Пункти незламності" у місті працюють цілодобово.

Автобуси, метро, трамваї та тролейбуси зараз не курсують у місті. Через рупори працівники ДСНС оголошують повітряну тривогу.

"Сирени, на жаль, не працюють. Люди отримують СМС на мобільні телефони", - додав міський голова.

У місті практично всі супермаркети, магазини та аптеки працюють, а з 11:00 у пунктах видачі надають гарячу їжу. Однак у деяких частинах міста є проблеми зі зв'язком.

"Немає такого, щоб зовсім не працював зв’язок. Так, він "гуляє", але зв'язок є. Дійсно, не всюди, але люди можуть пройти кілька кварталів і там з’явиться зв'язок", - додав міський голова.

Як писав "Ми-Україна" раніше, під час обстрілу Харкова 23 березня двоє працівників ДСНС України отримали поранення. Загальна кількість постраждалих зросла до чотирьох осіб.

Головне