"Укрпошта" випустила дві нові марки до Дня вишиванки

До Дня вишиванки "Укрпошта" випустила дві нові поштові марки - із фрагментами вишивки Харківщини та АР Крим.

Про що повідомляє пресслужба компанії.

"Одягнуті у вишиванки, ми немов тримаємося за руки, де б не були – від далекого океану до Києва, від вершин Карпат до донецьких степів, від Харкова до українського Криму. Сьогодні, у День вишиванки, Укрпошта випускає дві нові марки – із фрагментами вишивки Харківщини та АР Крим", – йдеться у дописі.

Для марок "Сорочка (фрагмент). Харківська обл." та "Кримськотатарська вишивка. Qırımtatar nağışı" використані ескізи стародавніх вишиванок, надані Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва.

Тираж кожної нової марки становить 800 тисяч екземплярів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим особливий День вишиванки: історія свята, сакральне значення вишивки та цікаві факти

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною Оленою привітали українців з Днем вишиванки, поділившись у соцмережах святковим фото.

Подружжя синхронізувало свої образи, обравши чорно-білі сорочки: Володимир – з орнаментом, Олена – з рослинними мотивами.

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент Володимир Зеленський відвідав поранених захисників на Харківщині. Глава держави поспілкувався з воїнами, які отримали поранення, захищаючи нашу країну від російських загарбників, а також вручив їм державні нагороди.

Головне