У західних областях через негоду знеструмлено 504 населені пункти

У західних областях через негоду знеструмлено 504 населені пункти

У західних областях України внаслідок негоди сталися перебої в електропостачанні. Через інтенсивний сніг та поривчастий вітер було відключено електроенергію у 504 населених пунктах.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

Найбільше постраждали Львівська, Тернопільська, Хмельницька та Івано-Франківська області. Екстрених вимкнень для домогосподарств не передбачено.

Внаслідок обледеніння повітряних ліній, повністю залишається без електроенергії 388 населених пунктів у Львівській області, що становить понад 41 тисячу абонентів.

У Тернопільській області без світла залишається 32 населені пункти, що становить 3,9 тисячі абонентів.

Хмельницька область також має 26 повністю знеструмлених населених пунктів.

В Рівненській області дев'ять населених пунктів, що налічують понад 8 000 абонентів, опинилися без електропостачання через негоду. Енергетичні служби працюють над відновленням ситуації.

У Івано-Франківській області через негоду 36 населених пунктів, в яких проживає понад 20 тисяч споживачів, залишаються без світла. Тривають роботи з виправлення пошкоджень електроліній.

В Закарпатській області через негоду відсутнє електропостачання в дев'яти населених пунктах, що становить 2,1 тисячі точок обліку.

У Дніпропетровській області чотири населених пункти залишились без світла, що становить більше 1000 абонентів.

В Волинській області технічні проблеми призвели до відключення від електромереж 46 населених пунктів, в яких проживає загалом 16,8 тисяч абонентів. Усі споживачі вже отримали електропостачання.

В Донецькій області через бойові дії електроенергія відсутня в семи населених пунктах, в яких проживає 3,4 тисячі абонентів. Водночас напруга вже відновлена в 6 населених пунктах, де проживає 9,8 тисяч споживачів.

Запорізька область повернула електропостачання для 2,8 тисяч точок обліку, що були відключені через технічні причини. Однак 1,3 тисячі клієнтів залишаються без електропостачання. Унаслідок бойових дій в 63 населених пунктах, в яких проживає понад 26 тисяч споживачів, електроенергія не подається.

У Кіровоградській області електропостачання відсутнє для 1,4 тисяч споживачів з технологічних причин.

Миколаївська область залишається без світла в окремих населених пунктах через бойові дії, особливо в одному місцевому населеному пункті з 55 споживачами.

У Одеській області всі споживачі, які тимчасово втратили електропостачання через негоду, наразі зі світлом.

Чернігівська область стикається з тимчасовим відключенням електропостачання для 615 абонентів через негоду, проте всі вони вже відновили доступ до електроенергії. Одночасно, через бойові дії, в 23 населених пунктах, в яких проживає 1,2 тисячі абонентів, електропостачання не подається.

Міністерство енергетики повідомило про невеликі проблеми у деяких областях через технічні причини та бойові дії, але акцентувало на стабільності та контрольованості ситуації в енергосистемі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, рф запускає новий фейк щодо причин призупинки обмінів військовополоненими.

Головне