У Полтаві пораненому військовому провели складну операцію із застосуванням 3D-технологій (фото)

У Полтаві пораненому військовому провели складну операцію із застосуванням 3D-технологій (фото)

Полтавські медики провели надскладну операцію постраждалому українському захиснику з застосуванням 3D-технологій. Про це пише dev.ua.

Відомо, що операція тривала дві години. За це час лікарі ортопедо-травматологічного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні встановили чоловікові створені за допомогою 3D-друку пластини замість пошкоджених фрагментів кісток.

Зокрема у пацієнта внаслідок вогнепального поранення передпліччя виник багатоуламковий перелом обох кісток передпліччя та дефект променевої кістки до 10 см. 

"У нашій лікарні провели КТ-обстеження і передали дані, на основі яких наші партнери підібрали індивідуальний анатомо-функціональний алоостеотрансплантат променевої кістки, а також змоделювали й виготовили індивідуальну друковану 3D-модель ушкодженого сегмента та індивідуальну 3D радіальну пластину для виконання таргетованого остеосинтезу", - зазначив завідувач відділення лікарні Олександр Бубир.

У закладі також наголосили, що нині в Україні остеосинтез (хірургічне лікування переломів кісток, - ред.) вийшов на абсолютно новий рівень, адже було застосовано передові методики індивідуального 3D-моделювання, 3D-друку та алоостеопластики.

Після операції військовий має пройти індивідуальний курс реабілітації.

Як повідомляли "Ми-Україна", тернопільські медики вперше в Україні провели операцію - лікарі вийняли серце з грудної клітки, щоб видалити пухлину військовому.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.