У Німеччині затримали вбивцю 17-річного українського баскетболіста: подробиці від МЗС

У Німеччині затримали вбивцю 17-річного українського баскетболіста: подробиці від МЗС

Німецькі правоохоронні органи заявили про встановлення та затримання особи, яка скоїла смертельний напад на 17-річного баскетболіста з України Володимира Єрмакова, якого було вбито 10 лютого у ФРН. Про це розповів речник українського МЗС Олег Ніколенко. 

"Поліція вже затримала нападника. Тривають слідчі діі", - зазначив він.

Ніколенко додав, що ця справа перебуває на особливо контролі українського зовнішньополітичного відомства. 

Також МЗС України здійснює контроль за лікуванням товариша загиблого - українця Артема Козаченко. Юнак нині перебуває в одному з медичних закладів міста Ессен. 

"Стан нашого громадянина стабільний, загроз його життю немає", - підсумував Ніколенко.

Як відомо, український баскетболіст Володимир Єрмаков загинув у Німеччині після збройного нападу на нього та його товариша. 17-річний спортсмен пішов з життя у суботу, 10 лютого. У Федерації баскетболу Києва розповіли, що напад на хлопів був скоєний "просто за те, що вони - українці". 

Нагадаємо, правоохоронці повідомили про затримання підозрюваного у вбивстві заступника міського голови Нікополя Віталія Журавльова. Чоловіку 33 роки, до злочину він готувався декілька місяців. У день нападу від щонайменше 20 разів вистрелив по автівці з посадовцем, після чого закинув у салон гранату.

Як писав "Ми-Україна" раніше, голова Пентагону Ллойд Остін знову опинився у лікарні. Нині він перебуває у відділенні інтенсивної терапії у Національному військово-медичному центрі імені Уолтера Ріда.

Головне